backgroundImage
počet produktů: 0
cena: 0 czk
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 35
týden: 311
celkem: 275978
Zastoupení značek

 

nejprodávanější produkty
Maska i3 sunrise
1 530 czk
1 014 czk

Kurzy potápění

SSI - Scuba Schools International - www.diveSSI.com - Register Now 

Vyzkoušejte potápění

Hledáte nová dobrodružství?

Vyzkoušejte přístrojové potápění! Objevte kouzelný svět pod vodou, poznejte nové přátele a prožijte jedinečné okamžiky v křišťálově čisté vodě. Neexistuje nic podobného. Potápění je mnohem jednodušší, než si pravděpodobně myslíte! Try Scuba Diving Vás připraví na nové výzvy v potápěčském sportu. Ponořte se do nového světa!

Abyste si svůj první zážitek pod vodou skutečně mohli vychutnat, potřebujete průvodce, na kterého se můžete v každé situaci spolehnout. Speciálně vycvičený SSI Dive Leader vás naučí všem potřebným vědomostem i dovednostem, takže se pod vodou budete cítit jistě a bezpečně. Využijte výhod, které Vám nabízí jedna z největších mezinárodních potápěčských asociací: celosvětové uznání, osvědčené vzdělávací metody a nejmodernější média. S výukou teorie před prvním ponorem můžete začít na svém počítači, tabletu nebo chytrém telefonu kdykoli. Stačí, když se zaregistrujete u Diving24 - speciálně vycvičených SSI Dive Leaders.

Jedno je jisté – jakmile jednou potápění vyzkoušíte, budete jej milovat! U SSI máte navíc možnost pokračovat v dalším vzdělávání. Prvním krokem na Vaší cestě k získání úrovně certifikovaný potápěč je certifikace Try Scuba Diving. Jestliže se v průběhu následujících 6 měsíců zapojíte do programu Open Water Diver , bude Vám do výcviku započten kurz, který jste již absolvovali…

A nakonec ještě jedna skvělá věc: online trénink SSI až do úrovně Scuba Diver máte kdykoli bezplatně k dispozici. Stáhněte si na svůj tablet nebo chytrý telefon bezplatnou aplikaci SSI App a objevte fascinující svět SSI!

 

 

 

 

Získejte certifikaci

Open Water Diver

SSI Open Water Diver je díky celosvětovému uznání Vaší jistou vstupenkou do světa pod vodou!

SSI nabízí výcvik vytvořený na míru pro přímo Vás. Potápěčský výcvik se skládá ze tří částí:
Teorie, výcvik v bazénu a výcvik ve volné vodě.

 

Teorie:

Výukové materiály SSI a celý systém online vzdělávání byly vyvinuty tak, abyste se mohli naučit teorii samostatně a vlastním tempem. Na výběr máte online trénink nebo digitální kit pro offline výuku na tabletu nebo chytrém telefonu.

Výcvik v bazénu:

Při praktickém výcviku v bazénu i ve volných vodách bude Vaší oporou instruktor, který Vás mimo jiné seznámí také s potápěčskou výbavou. Budete mít dostatek času na to, abyste si zvykli na svět pod vodou a cítili se zde příjemně.

Ponory ve volné vodě:

Během ponorů ve volné vodě (alespoň 4 ponory), například v jezeře nebo v moři, budete mít možnost využít naučené znalosti a dovednosti v praxi. Po úspěšném absolvování ponorů ve volné vodě získáte celosvětově uznávanou certifikaci SSI Open Water Diver. V této chvíli se Vám otevírají nekonečné možnosti!

Získáním úrovně Open Water Diver však Vaše vzdělávání skončit nemusí. Získáte-li více zkušeností, můžete zažívat potápění ještě mnohem napínavější; představte si, že se budete potápět k vrakům nebo se žraloky, anebo se stanete podvodním fotografem! Díky specializačním programům získáte více jistoty a otevřou se Vám další možnosti. SSI bude při tom Vašim spolehlivým partnerem.

Máte málo času? Získejte během dovoléné certifikaci Scuba Diver a doma si doplňte kvalifikaci na úroveň Open Water Diver.

Scuba Diver je skvělý program pro všechny, kteří nemají dostatek času pro absolvování kompletního programu Open Water Diver na jednom místě. Rozsah programu Scuba Diver odpovídá přibližně jedné polovině programu Open Water Diver. Druhou část programu pro získání úrovně Open Water Diver můžete uskutečnit kdykoli a na jakémkoli místě.

Po absolvování Scuba Diver obdržíte certifikaci, která je potvrzením Vaší účasti v kurzu a zároveň Vám umožňuje provádět pod vedením Dive Professionála ponory do hloubky 12 metrů na všech základnách SSI po celém světě.
Budete-li se někdy chtít potápět samostatně, můžete si rozšířit certifikaci na úroveň SSI OPEN WATER DIVER. Program Scuba Diver Vám bude do výcviku kompletně zahrnutý, nebudete jej tedy muset absolvovat opakovaně. Pouze si krátce zopakujete již získané dovednosti a brzy zakončíte svoji cestu získáním úrovně Open Water Diver.

Za novým dobrodružstvím již dnes!

Specializační programy

DEEP DIVING

Ty nejvíce vzrušující a fascinující potápěčské lokality bývají obvykle velmi hluboko. Potápění v hloubkách bez odpovídajícího vzdělání však skrývá nejedno nebezpečí. V programu Deep Diving získáte potřebné znalosti a zkušenosti pro bezpečné a zároveň zábavné hloubkové ponory. Vydejte se za voláním modrých hlubin!

EAN NITROX

Při potápění s Nitroxem se už nebudete muset rozhodovat mezi bezpečností a délkou ponoru. V oblíbeném programu Nitrox se naučíte, jak správně naplánovat ponor a jak se bezpečně potápět s nitroxem. Absolvování tohoto programu je také základním předpokladem pro zapojení do technického potápění.

DRY SUIT DIVING

Neomezujte svého koníčka pouze na sezónu, ale věnujte se mu po celý rok! Tématem programu Dry Suit Diving je vhodný výběr a správné používání suchého potápěčského obleku. Pro Vaši bezpečnost při potápění je důležitý nejen pohodlný oblek, ale především dostatečná tepelná ochrana.

NAVIGATION

Abyste se stali bezpečným a zodpovědným potápěčem, musíte ovládat základní pravidla navigace. V kurzu se dozvíte, jak se orientovat s pomocí kompasu a jak používat přirozenou navigaci pod vodou. S jistotou pak vždy najdete výchozí bod.

WRECK DIVING

Prozkoumání lodního vraku patří mezi ta nejnapínavější dobrodružství. Abyste si mohli opravdu pořádně vychutnat vrakové potápění, musíte mít správné znalosti. V programu se naučíte všechno, abyste se mohli bezpečně a bez obav vydat k vrakům. Poznejte historii neznámých míst!

NIGHT & LIMITED VISIBILITY

Potápění v noci nebo za snížené viditelnosti může být fascinujícím dobrodružstvím! V programu se naučíte, jak správně plánovat a provádět noční ponory a jak se potápět za snížené viditelnosti, aby tato Vaše dobrodružství byla vždy bezpečná.

DIVER STRESS & RESCUE

Jste-li dobře připraveni na zvládání problémů, můžete jim i často předcházet. Program Diver Stress & Rescue je věnován nejrůznějším problémům a ukáže Vám, jak v daných situacích správě reagovat. Naučíte se včas rozpoznávat problémy pod i nad vodou, a také, jak je správně řešit.

EQUIPMENT TECHNIQUES

Total Diving System je prakticky Vaším partnerem pod vodou, na kterého se můžete kdykoli spolehnout. V programu Equipment Techniques se dozvíte, podle čeho si vybrat vhodnou výbavu právě pro Vás a především jak o ni správně pečovat. Naučíte se také, jak můžete provádět menší opravy a zajistit tak perfektní funkčnost a delší životnost výbavy.

SEARCH & RECOVERY

Jsou chvíle, kdy je užitečné vědět, jak postupovat při hledání a vyzvednutí předmětů, ztracených pod vodou. V programu Search and Recovery se seznámíte s nejrůznějšími způsoby, jak v různých podmínkách předměty vyhledáte, a správným technikám, s jejichž pomocí je bezpečně vyzvednete.

PERFECT BUOYANCY

Správnou kontrolu vyvážení lze provádět pouze s příslušným vzděláním. Program Perfect Buoyancy je zaměřený na zlepšení Vaší pozice pod vodou a na snížení úsilí i spotřeby vzduchu. Správná kontrola vyvážení je zároveň nejlepší aktivní ochranou světa pod vodou.

UNDERWATER PHOTOGRAPHY

Naučte se všechno, co musí umět úspěšný podvodní fotograf! V programu se seznámíte se správnými technikami fotografování a naučíte se optimalizovat svůj kamerový systém s příslušenstvím. Okamžitým výsledkem budou Vaše dokonalé fotografie ze světa pod vodou!

Záchranářský výcvik

REACT RIGHT – CENNÝ PROGRAM PRO NOUZOVÉ SITUACE

REACT RIGHT je výukový program SSI zaměřený na řešení nouzových situací . Jedná se o aktuální vzdělávací program, který zahrnuje první pomoc a kardiopulmonální resuscitaci, AED a poskytování kyslíku při potápěčských nehodách. Zabývá se také poskytováním první pomoci a bezpečným řešením nehod.

Účast v programu REACT RIGHT přispívá k vyšší bezpečnosti ponoru a Vaši pohodě při potápění. Pro SSI i všechny ostatní organizace je pro získání kvalifikace Diver Stress & Rescue povinný platný průkaz první pomoci a kardiopulmonální resuscitace.

REACT Right Student Kit je studijní materiál, s jehož pomocí se uchazeč snadno naučí teorii. Výuku a procvičování praktických dovedností probíhá ve spolupráci s REACT RIGHT Instructorem. Obsahem programu jsou následující témata:

  • Odhad situace
  • První pomoc a kardiopulmonální resuscitace
  • Poskytování první pomoci
  • Poskytování kyslíku při potápěčských nehodách
  • AED - Automatizovaný externí defibrilátor, základní znalosti